فهرست صفحات

002-united-kingdom

فولاد تاج

درباره ما

درباره فولاد تاج

شرکت فولاد تاج سالهاست که فعالیت خود را در تامین متریال هاي مورد نیاز شرکت ها بعهده گرفته و توانسته نام نیکی در عرضه کننده هاي فولاد آلیاژي به جاي بگذارد. تاکنون توانسته ایم با جمعی از پیمانکاران شرکت هاي نفت و گاز و صنعتی کشور همکاري قابل توجهی راداشته باشیم.

فروش انواع فولاد هاي آلیاژي و مخازن بخار ، استیل ، نسوز ، فولادهاي خواص و سوپرآلیاژ

ارزش های ما

کیفیت

اعتماد و احترام گروه فولاد تاج در گرو کیفیت است.کیفیت از نظر ما یعنی ارایه بهترین محصولات در سریع ترین زمان ممکن و خدمات پس از فروش مطمین.ما با حفظ کیفیت بالای محصول به اعتماد مشتریان پاسخ میدهیم.

صداقت و اخلاق

در شرکت فولاد تاج ما با مشتری به احترام رفتار میکنیم، صادقانه ارتباط برقرار میکنیم و متعهدانه عمل میکنیم.برای ما فروش یک محصول آغاز تعهدات ماست.

تنوع محصولات

ما در شرکت فولاد تاج در تلاشیم تا بهترین محصولات، با بالاترین کیفیت را مطابق با تمامی نیاز ها عرضه کنیم.تنوع بالای محصولات ما منجر میشود تا به طیف عظیم تری از مشتریان محصولات خود را ارایه دهیم و به آن ها خدمت کنیم.

مشتری مداری

تمامی کارکنان شرکت فولاد تاج، معتقدند که دوام و بقای شرکت در گرو رضایت مشتریان است، پس با صبر و حوصله و با روحیه بالا بهترین محصولات و خدمات، با بالاترین کیفیت را در اختیار مشتری قرار میدهند.

بیشتر میخواهید در ارتباط باشید؟

بیشتر میخواهید در مورد خدمات ما بدانید؟