فهرست صفحات

002-united-kingdom

فولاد تاج

استراتژی

فولاد تاج با امید به پروردگار و به منظور تعالی صنعت کشورمان تمامی فعالیت های خود را مبتنی بر اصول مشتری مداری دنبال می کند. توجه به نیازها و درخواست مشتریان از مهم ترین اهداف فولاد تاج می باشد.

ــــــ خط و مشی

 

فولاد تاج سعی کرده است با در نظر گرفتن جنبه های علمی و تخصصی فروش و کالاها و همچنین استخدام کادری متخصص و مجرب در زمینه مشاوره متالوژی و شناخت انواع فولاد آلیاژی، در عرصه ی واردات، فروش و مشاوره پیشرو باشد و خدمات خود را در بهترین سطح ممکن به مشتریان و همکاران گرامی ارائه دهد.

 

شرکت فولاد تاج تلاش خود را کرده است تا با ارائه ی مقالات و مشاوره تخصصی جهت کمک به بهبود انتخاب مشتریان، علاوه بر تمرکز بر جنبه های فروش و بازاریابی، بهترین خدمت را به بازار ملی کشور عزیزمان کرده باشد و سهم خود را در ارتقاء سطح علمی بازارهای سنتی و تجربی و همینطور بازارهای مجازی نوپا، ایفا کند.

 

لوله و ورق فولادی

ــــــ چشم انداز

 

چشم انداز فولاد تاج، فعالیت هر چه بیشتر در بازارهای داخلی و البته بین المللی و گسترش فعالیت های علمی و پژوهشی در زمینه ی متالوژی و انواع فولاد آلیاژی است. این شرکت در نظر دارد با رشد سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت های صادرات و واردات تبدیل به قطب صنایع انرژی بر خاورمیانه شود.

همکاری

شرکت فولاد تاج دارای پتانسیل فراوان جهت افزایش بهره وری و ارتقای کیفیت محصولات خود است، از این رو آینده را بسیار روشن می بیند. بدیهی است که با گسترش فعالیت خود می تواند به افزایش تولید در کشور و همین طور افزایش اشتغال کمک کند. پیش نیاز این نوع نگاه به آینده، داشتن برنامه ریزی دقیق و تلاش فراوان است که مجموعه اعضای این شرکت نشان داده اند که هر زمان که لازم باشد، به خوبی می توانند فعل خواستن را صرف کنند.

ــــــ مأموریت

 

شرکت فولاد تاج با توجه به نیاز کشور برای توسعه زیر ساخت ها، توسعه صادرات و افزایش در آمد ارزی، بر خود واجب می داند تا با تولید محصولات مختلف مانند ورق فولادی، میلگرد، تیرآهن و… تمام تلاش خود را جهت اعتلای میهن عزیزمان انجام دهد.

 بی شک با مجموعه اقداماتی که در آینده تصمیم به انجام آن داریم، می توانیم سایر نیازهای کشورهای مختلف به خصوص کشور های همسایه را برطرف کنیم. چرا که توان انجام این کار را در خود می بینیم. ما مأموریت داریم تا در قدم اول با برنامه ریزی درست ریل گذاری مناسبی برای رسیدن به اهداف انجام دهیم؛ برای این کار از نیروهای متخصص موجود در شرکت فولاد تاج استفاده می کنیم تا رسیدن به موفقیت را تضمین کنیم.

همکاری