فهرست صفحات

002-united-kingdom

فولاد تاج

 ورق ST52

ورق فولادی سیاه ST52 با عنوان کامل ST52-3N به مشتریان ارائه می گردد، که حرف N از واژه Normalized گرفته شده است.

این ورق روغنی فولادی سیاه با دارا بودن مقادیر قابل توجه از عناصر سیلیسیم و منگنز نسبت به ورق های فولادی ST37 و ST44 از خواص مقاومت در برابر پیچش و خمش، تحمل وزن و خاصیت ارتجاعی برخوردار است.

نورد گرم ST52 از ورق های ساختاری و زیربنایی است که در بخش های وسیعی از صنایع مختلف به کار گرفته می شود.

ورق فولادی سیاه ST52 دارای حدود ۰٫۲ درصد کربن، ۰٫۵۵ درصد سیلیس و ۱٫۶ درصد منگنز می باشد که خاصیت مقاومت به خمش و خواص ارتجاعی خود را مرهون عنصر Mn است.

هم چنین این نورد گرم   دارای قابلیت جوشکاری، شکل دهی و ماشین کاری است، ST52 به صورت مقاطع دیگر مانند تسمه و چهارپهلو نیز تولید و قابل عرضه می باشد.

نورد گرم ST52 در ابعاد ۱۵۰۰*۶۰۰۰ و ۲۰۰۰*۶۰۰۰ میلیمتر در شرکت های داخلی و ابعاد بزرگتر در کمپانی های شرق آسیا و کشورهای اروپایی تولید می شود.

ST52-3N را با استاندارد ۱٫۰۵۷۰ نام گذاری کرده اند.

از ورق روغنی فولادی ST52 در بخش های وسیعی از صنایع مختلف به کار گرفته می شود. این ورق برای ساخت ریل ها، جرثقیل، پل ها، شاسی ماشین آلات سنگین، دیواره قطعات صنعتی و موارد مشابه استفاده می شود.

نورد گرم ST52 در ضخامت های کمتر از ۴۰ میلیمتر، دارای تاب ارتجاعی حدود  ۳۵۰ و  توان کششی کمینه ۴۹۰ و بیشینه ۶۸۰ نیوتن بر میلی متر مربع می باشد.

ترکیب شیمیایی ورق روغنی فولادی ST52

S maxP maxMn maxSi maxC ≤ ۱۶mm max
۰٫۰۲۵۱٫۶۰٫۳۰٫۵۵۰٫۲۴

خرید ورق فولادی ST52

شرکت فولاد تاج با ارائه خدماتی مانند فروش ورق فولادیST52 طی سالهای گذشته توانسته است اعتماد هموطنان را جلب کند. این شرکت توانسته است با بسیاری از پیمانکاران شرکت های معتبر نفت و گاز همکاری داشته باشد.

مهم ترین هدف شرکت فولاد تاج کسب رضایت مشتری است. مشتریان عزیر میتواند جهت مشاهده قیمت ورق فولادی ST52 به سایت آهن آنلاین مراجعه نمایند.